Новини

АСТРА представить зернозбиральний комбайн Sampo Comia C12 на AgroExpo-2017

3 Серпня 2017 183

Зернозбиральний комбайн Sampo Comia C12 під час жнив
Зернозбиральний комбайн Sampo Comia C12 під час жнив
astra-group.com.ua

Компанія АБА «АСТРА» презентує новий на ринку України зернозбиральний комбайн Sampo Comia C12, презентація відбудеться на Міжнародній агропромисловій виставці AgroExpo-2017 20-23 вересня 2017 року в м. Кропивницькому (Кіровограді).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За словами компанії, комбайн Sampo Comia C12 відрізняється хорошою маневреністю на горбистих полях і мінімальним радіусом розвороту завдяки найкоротшій в класі колісній базі.

Системи обмолоту, очищення, сепарації багатобарабанного комбайна створені саме з урахуванням роботи в екстремальних умовах. Висока якість і низький рівень пошкодження зерна досягається завдяки цілому ряду параметрів, які модель успадкувала від своїх попередників — селекційних комбайнів.

Доповнює картину наявність довгих клавіш соломотряса, 2-ступеневого решетного стану, що не дозволяє дрібним залишкам соломи блокувати роботу системи домолочування, інерційного барабана з високими ріжучими властивостями підбарабання.

Комбайн нескладно почистити навіть в польових умовах, адже з машини легко витягуються касети, верхнє і нижнє решето та лотки клавіш.

Стенд компанії АБА «АСТРА» знаходитиметься недалеко від сцени у секторі V.

Схема розміщення стенду АБА «АСТРА» на виставці AgroExpo-2017Радимо почитати