Новини

Landini презентував новий 75-сильний трактор 4-075D

3 Серпня 2017 92

Трактор Landini 4-075D потужністю 75 к.с.
Трактор Landini 4-075D потужністю 75 к.с.
profi.com

Компанія Landini презентувала трактор моделі 4-075D потужністю 75 к.с. Презентація новинки відбулася на виставці Royal Welsh Show. Про це повідомляє profi.com.

Трактор Landini 4-075D з базовою комплектацією потужністю 75 к.с. має достатню продуктивність та відносно невисоку ціну. Даний трактор розрахований на операторів, яким не потрібні складні елементи та кабіна, яка займає забагато місця. Трактор оснащений простою трансмісією, з допомогою якої агрегат здатний виконувати ряд задач на полі та на подвір'ї.

Трансмісія керується за допомогою важелів перемикання передач, що вмонтовані в підлогу. На вибір доступні коробки передач 12х12 та 16х16. Керування коробкою передач здійснюється за допомогою синхронного важеля перемикання передач переднього/заднього ходу, який знаходиться зліва від водія. Справа від водія знаходиться чотирьохшвидкісний важіль перемикання і короткий трьохступінчастий важіль перемикання діапазонів.

Трактор Landini 4-075D

Landini 4-075D позиціюють як відносно невеликий, проте потужний трактор. Агрегат не має пластикового облицювання, окрім як навколо рульової колонки та панелі інструментів. Під ногами водія знаходяться гумові килимки, навколо пластикового сидіння все виконано з чистого металу, а також є деяке електрообладнання.

«Це значить, що таку відкриту платформу можна легко мити, а тому ця машина ідеальна для людей, які люблять доглядати за своїм трактором»,  говорить генеральний менеджер та директор з продажів AgriArgo UK Рей Спінкс.

Доступно дві версії трактора — повнопривідна та з приводом на два колеса. Колісна база становить 2,1 м, а колеса та мости можуть мати ширину до 1,67 м. Механічні елементи управління регулюють задню трьохточкову зчіпку з вантажопідйомністю від 2700 кг до 3400 кг, а ходовий привід ВВП є стандартним незалежно від того, чи трактор має одно- або двошвидкісний вал відбору потужності, який працює при 540/1000 об/хв. або 540/540Е.

Трактор оснащений 4,4-літровим чотирьохциліндровим безнаддувним двигуном Perkins, а відсутність доповнень щодо контролю викидів дозволяє утримувати вартість трактора на досить привабливому рівні — близько £19 950 за повнопривідну версію з радіальними шинами.Радимо почитати