Новини

Під час жнив продовжують горіти зернозбиральні комбайни

1 Серпня 2017 196

Пожежа зернозбирального комбайна на полі
Пожежа зернозбирального комбайна на полі
youtube.com

Прес-служби ДСНС у областях повідомляють про численні випадки займання зернозбиральної техніки, пише Superagronom.com.

Нещодавно у Могилів-Подільському районі на Вінниччині, під час збирання урожаю спалахнув комбайн. Повідомляється, що машина зайнялася під час обмолоту пшениці на полі місцевого фермера. За кермом знаходився власник техніки. Він отримав опіки кінцівок. Пожежно-рятувальній бригаді вдалося запобігти загоранню посівів зернових, які знаходились поруч. Наразі проводиться розслідування інциденту.

У Гусятинському районі Тернопільської області внаслідок самозагорання комбайна, вщент згоріло 18,5 га пшениці. Як повідомляє прес-служба ДСНС Тернопільщини, для гасіння посівів було залучено два відділення управління.

З метою запобігання поширення вогню у ліквідації пожежі було задіяно два зернозбиральні комбайни, які обмолочували сусідній масив поля, для запобігання подальшого поширенню вогню. Внаслідок чого вдалося зберегти 14,0 га зернових. Матеріальні збитки встановлюються, причина виникнення пожежі — несправність комбайна.

Ще один комбайн спалахнув у селі Великі Гаї (Тернопільський район). Прес-служба ДСНС у області повідомляє, що загорання виникло саме під час збирання урожаю. Полум'я спершу знищило стерню, після чого перекинулось на посіви зернових. Загалом внаслідок пожежі місцеве господарство втратило півгектара пшеничного поля.

Завдяки оперативні роботі вогнеборців вдалося врятувати 10 га посівів зернових.


Нагадаємо, минулого тижня служби ДСНС боролися з загоранням посівів зернових у шести областях країни.Радимо почитати