Новини

Гомсельмаш проводить випробування першого в світі комбайна на газу

1 Серпня 2017 220

Перший в світі зернозбиральний комбайн «ПалессеGS4118К», який працює на газу
Перший в світі зернозбиральний комбайн «ПалессеGS4118К», який працює на газу
gomselmash.by

ВАТ «Гомсельмаш» почав проводити випробування нової моделі зернозбирального комбайна «Палессе GS4118К». Це перший в світі комбайн, який використовує стиснений природний газ в якості палива.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

За словами компанії, комбайн «Палессе GS4118К» не має аналогів та призначений для прямого і роздільного збирання зернових колосових, круп'яних культур і насінників трав, а із застосуванням спеціальних пристосувань для прибирання зернової частини кукурудзи, соняшнику, зернобобових і ріпаку на рівнинних полях з нахилом до 8o.

Комбайн проводить скошування або підбір зернових, насіннєвих культур, обмолот, сепарацію, очищення зерна, накопичення зерна в бункері з подальшим вивантаженням в транспортний засіб, а також забезпечує прибирання незернової частини врожаю з укладанням соломи у валок і подрібненням і розкиданням соломи по полю.

«Комбайн «Палессе GS4118К» оснащенний двигуном, призначеним для роботи на природному газі, обладнанням, що складається з балонів для зберігання газоподібного палива, магістралей низького і високого тиску, вентилів і систем редукування. Його використання дозволить зробити збирання врожаю більш економічним та екологічним», — ідеться в повідомленні.

Схема застосування газобалонного обладнання на зернозбиральному комбайні «Палессе GS4118К» виробництва ВАТ «Гомсельмаш»Радимо почитати