Новини

Результати сходів кукурудзи після рекордного посіву сівалкою Väderstad Tempo L 16

1 Серпня 2017 123

Поле кукурудзи засіяне сівалкою Väderstad Tempo L 16
Поле кукурудзи засіяне сівалкою Väderstad Tempo L 16
vaderstad.com

Сівалка Väderstad Tempo L 16 11-12 квітня 2017 року встановила новий світовий рекорд, засіявши 502,05 гектари протягом 24 годин на швидкості 20-22 км/год. Через два місяці на полях Угорщини з'явились сходи кукурудзи і статистика з точності проведеної сівби показала хороші результати.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Габор Саваї, директор сільськогосподарського підприємства Еньінгі Аграр ЗРМ, на полях якого був встановлений світовий рекорд, задоволений результатами отриманих сходів та подальшому розвитку рослин.

В загальному земельний банк підприємства становить 7 тис. га, з яких 4 тис. га в цьому році були засіяні кукурудзою. Після проведеної сівби в квітні погодні умови на заході Угорщини були в основному дуже посушливими.

«Я приємно вражений результатами, які показала сівалка Väderstad Tempo на високій швидкості. Незважаючи на складні погодні умови, поля, на яких був встановлений світовий рекорд, займають сильні позиції в регіоні та подають надію на отримання високого рівня врожаю»,  розповів Габор Саваї, директор підприємства Еньінгі Аграр ЗРМ, на базі якого встановлювався рекорд.

Університет Gödöllő надав статистичні дані значень щодо відстані між рослинами в рядку, а також дані з глибини висіву — коефіцієнт варіації становить 24,3%.

«Ми проаналізували в загальному обсязі 6808 рослин, в яких знайдено 24 двійники і 16 пропусків. Результат виявилися хорошими, незважаючи на високу швидкість сівби та середні умови підготовки ґрунту», каже Істван Богнар, асистент професора університету Gödöllő.

Результати вимірювань університету, щодо глибини висіву, також показали рівні значення. В цілому глибина висіву різниться лише на 0,5 см від заданої норми загортання насіння (6 см).

Нагадаємо, що нещодавно компанія Väderstad вступила в стратегічне партнерство з John Deere.Радимо почитати