Новини

Case IH оснастила трактори Maxxum новою коробкою передач ActiveDrive 8

1 Серпня 2017 86

Трактор Case IH Maxxum оснащений новою напівавтоматичною коробкою передач ActiveDrive 8
Трактор Case IH Maxxum оснащений новою напівавтоматичною коробкою передач ActiveDrive 8
profi.com

Компанія Case IH оснастила свої трактори серії Maxxum новою напівавтоматичною коробкою передач ActiveDrive 8. Про це повідомляє profi.com.

Нова коробка передач ActiveDrive 8 має восьмиступінчасте перемикання передач в кожному з трьох діапазонів і доповнює вже існуючі трансмісії чьотирьохшвидкісну напівавтоматичну (12x12) і безступінчату (CVT) — які, відповідно, були перейменовані в ActiveDrive 4 і CVXDrive.

ActiveDrive 8 доступна на моделях Maxxum Multicontroller та забезпечує в цілому 24 швидкості як в вперед, так і назад.

Діапазон швидкостей 1 працює до 10,2 км/год, і спеціально розроблений для більш важких робіт. Додаткові «малі швидкості» доступні для спеціальних умов роботи, що вимагають дуже низьких швидкостей.

Діапазон швидкостей 2 це основний робочий діапазон, охоплює майже 90% всіх умов роботи в полі, на лугах і при навантажувальних роботах, дозволяючи трактору працювати при повному навантаженні без порушення крутного моменту від 1,6 до 18,1 км/год.

Діапазон швидкостей 3 призначений для руху по дорогах, а функція Skip-Shift дозволяє швидко перемикатися між швидкостями. Завдяки цій функції трактор може бути налаштований на автоматичне проходження через будь-який набір із восьми швидкостей в польових умовах і через всі 16 передач в двох верхніх діапазонах на дорозі.

Трансмісія не є єдиним оновленням тракторів Maxxum, вони тепер мають ту ж передню решітку, що і трактори Optum, оснащені новим 6-циліндровим двигуном Maxxum 150 Multicontroller і 150 CVX.

Новинки будуть доступні з третього кварталу 2018 року.Радимо почитати