Новини

На Чернігівщині продемонстрували зернозбиральний комбайн Case IH 9230

1 Серпня 2017 104

Зернозбиральний комбайн Case IH 9230 під час демонстрації
Зернозбиральний комбайн Case IH 9230 під час демонстрації
titanmachinery.ua

Компанія Titan Machinery продемонструвала в роботі зернозбиральний комбайн Case IH 9230 з зерновою жаткою MacDon FD 130. Демонстрація пройшла 27 липня 2017 в Чернігівській області на полі господарства ТОВ «Прилуцький Хлібодар». Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зернозбиральний комбайн Case IH 9230 оснащений посиленим ротором ST діаметром 762 мм з 72 молотильними бичами, а також спеціальними бичами і конусом посиленої конструкції.

За словами компанії, передача основного тягового зусилля в комбані досягається без використання ременів, що істотно допомагає уникнути проблем, пов'язаних з проковзуванням, зношенням, обслуговуванням та заміною.

В ході демонстрації комбайн показав хороші результати, здивувавши присутніх аграріїв високою швидкістю збирання 7 км/год, а також майже повною відсутністю втрат зерна.

Завдяки 9-ти метровій жатці MacDon FD 130, в якій використовується стрічковий транспортер замість шнека, стало можливим збільшення робочої ширини, та зниження загальної вагу конструкції.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Лозівські машини підбили результати демо-туру по Україні.Радимо почитати