Новини

Case IH планує вивести на ринок версію трактора Quadtrac з трансмісією CVT

31 Липня 2017 71

Гусеничний трактор Case IH Quadtrac, оснащений безступінчастою трансмісією CVT
Гусеничний трактор Case IH Quadtrac, оснащений безступінчастою трансмісією CVT
profi.com

Компанія Case IH планує вивести на ринок версію трактора Quadtrac, оснащеного безступінчастою трансмісією CVT. Вважається, що на сьогодні такий вид трансмісії вперше доступний на шарнірному гусеничному тракторі. Про це повідомляє profi.com.

Опція CVXDrive була розроблена спільно з компанією ZF. Нова трансмісія доповнює існуючу лінійку з 5 моделей з силовим перемиканням передач і зараз доступна на трьох найменших моделях тракторів; Quadtrac 470 CVX (максимальна потужність 525 к.с.), 500 CVX (максимальна потужність 558 к.с.) та 540 CVX з максимальною потужністю 613 к.с., що на сьогодні є найбільшою потужністю серед тракторів з безступінчастою трансмісією.

Нова трансмісія має чотири механічні діапазони, автоматичну зміну діапазонів та забезпечує плавний рух на швидкостях 0-40 км/год., та 0-18 км/год. заднім ходом. За допомогою кнопок на мультиконтролері можна встановлювати три різні задані швидкості у діапазоні від 0 до 40 км/год. Ця трансмісія має режим пониження передачі, який забезпечує досягнення максимального прискорення та швидкості 40 км/год. всього при 1640 об/хв.

Перераховані переваги забезпечують легкість у використанні, особливо для недосвідчених операторів, меншу втомлюваність операторів, краще прискорення на дорозі та в полі, використання максимальної потужності на низьких швидкостях при використанні спеціальних інструментів/обладнання, а також використання гідравлічного потоку на низьких швидкостях під час операцій з висіву.

Презентація новинки відбудеться в Північній Америці на виставці Farm Progress в кінці серпня, а в Європі перший показ трактора планують провести на виставці Agritechnica. Виробництво першої партії комерційних моделей вже йде повним ходом, а повноцінний доступ буде з січня.

Опція CVX коштує від €30,000 до €40,000.Радимо почитати