Новини

Kramer розширює лінійку телескопічних навантажувачів з висотою підйому до 9 м

31 Липня 2017 85

Телескопічний навантажувач Kramer для сільського господарства
Телескопічний навантажувач Kramer для сільського господарства
agbz.ru

У другій половині 2017 року компанія Kramer розширить асортимент продукції телескопічних навантажувачів в сільському господарстві і включить машини з висотою підйому до 9 м. Про це повідомляє agbz.ru.

Нові моделі можна розділити на дві групи. З одного боку, компактні телескопічні навантажувачі (KT306, KT356, KT307, KT357) з висотою підйому 6 і 7 метрів і вантажопілйомністю до 3,5 т. Машини ідеально підходять для невеликих господарств, завдяки розмірам менше 2,3 м в ширину і 2,3 м у висоту.

Моделі KT356 і KT357 оснащені гідравлічною системою, чутливою до навантаження, яка може використовуватися для більш швидкого перевантаження. За бажанням, машини можуть бути оснащені варіаційною високошвидкісною коробкою передач Ecospeed і, таким чином, досягати максимальної швидкості 40 км/год.

Конструкція більшого класу машин з вантажопідйомністю від 4,4 до 5,5 т була посилена для більш вимогливого застосування в сільському господарстві. Наприклад, оптимальне використання сил забезпечується бічними опорами важеля телескопа в діапазоні переднього транспортного засобу і забезпечується оптимальна стійкість.

Моделі KT447, KT507, KT557 і KT559 також оснащені стандартними датчиками навантаження на гідравліку і коробкою передач Ecospeed або Ecospeed Plus. Ecospeed поєднує в собі переваги чутливості гідростатичного приводу зі збільшеними тяговими зусиллями гідротрансформатора.

Потужний двигун потужністю 156 к.с. в машинах KT557 і KT559 забезпечує достатній запас потужності для будь-якої сільськогосподарської діяльності, наприклад, для біогазових установок або великих молочних ферм. Крім того, існує широкий спектр опцій, за допомогою яких машини можуть бути оптимально адаптовані до індивідуальних вимог.

У стандартній комплектації всі моделі оснащені системою допомоги водія Smart Handling.Радимо почитати