Новини

Лозівські машини підбили результати демо-туру по Україні

28 Липня 2017 118

Глибокорозпушувач «Франк-2,5» від українського виробника сільгосптехінки «Лозовські машини»
Глибокорозпушувач «Франк-2,5» від українського виробника сільгосптехінки «Лозовські машини»
lozovamachinery.com

Український виробник сільгосптехінки «Лозівські машини» підбили підсумки липневого демо-туру по фермерським господарствам і агрохолдингам України, який стартував 10 липня та завершився показом техніки 22 липня.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В рамках двотижневого демо-туру команда «Лозівських машин» проїхала більше 1000 кілометрів по Україні і провела шість демонстраційних показів на полях агрофірм Запорізької, Херсонської та Одеської областей.

В роботі демонструвалися дискова борона-лущильник «Дукат-6» і глибокорозпушувач «Франк-2,5», які показали відмінні результати обробітку ґрунту на полях з різним рельєфом, складом ґрунту і агрофоном. Як результат «Лозівські машини» уклали низку контрактів і значно розширили клієнтську базу — десятки аграріїв зацікавилися в придбанні сільгосптехніки вітчизняного виробника.

«Ми уклали ряд договорів купівлі-продажу наших агрегатів, як з великими агрохолдингами, так і з невеликими фермерськими господарствами країни. Аграрії вже знають про програму державної компенсації 20% вартості при купівлі техніки «Лозівських машин» і це є для них приємним бонусом. Купуючи агрегати «Лозівських машин», аграрії не тільки отримують енергоефективну продуктивну техніку, а й повертають п'яту частину її вартості», зазначає менеджер зі збуту «УПЕК-Трейдинг» Дмитро Ящук.

За словами представників компанії, показ техніки «Лозівських машин» проходив на полях тих агрофірм, які висловили зацікавленість в покупці агрегатів вітчизняного виробництва і попередньо побажали подивитися роботу техніки на власні очі на своїх полях.

Дискова борона «Дукат-6» від «Лозівських машин» в агрегатуванні з трактором Case IH

Перша презентація сільгосптехінки відбулася 10 липня на полях господарства СМП «Агро» (Запорізька обл., Оріховский р-н, м. Оріхів).

12 липня демонстраційний показ агрегатів «Лозівських машин» в дії відбувся в с. Мануйлівка (Приморський р-н., Запорізька обл.). На полях, що належать ТОВ «Хеліантус-Азов».

14 липня демонстрації пройшли в Херсонській області на базі АФ «Україна» (смт. Велика Лепетиха, Великолепетиський р-н).

18 липня географія демо-туру перемістилася в Одеську область в м. Подольск, де на базі СФГ «Баштонар» ґрунтообробна техніка «Лозівських машин» демонструвала роботу на стерні після збирання пшениці.

20 липня «Лозівські машини» провели спільний показ з ТОВ «Украгрозапчастина» в с. Камянка Одеської області. Презентація проводилася для СК «Житниця», які вже є власниками дискатора «Дукат-5» і вже встигли переконатися ефективності даної машини.

Демо-тур завершився 22 липня показом техніки для ТОВ «Прогрес-2015», який базуються в с. Широке (Одеська обл. Білгород-Дністровський район).

Нагадаємо, що сьогодні Лозівські машини на своєму традиціному Дні поля продемонструють всі свої новинки 2017 року.Радимо почитати