Новини

На Херсонщинні презентували модернізовану дощувальну машину ДДА-100 МА на базі трактора ДТ-75 МЛ

28 Липня 2017 172

Модернізована дощувальна машина ДДА-100 МА на базі трактора ДТ-75 МЛ
Модернізована дощувальна машина ДДА-100 МА на базі трактора ДТ-75 МЛ
gopri.in.ua

Днями на Херсонщині було представлено модернізовану дощувальну машину ДДА-100 МА на базі трактора ДТ-75 МЛ, презентація проходила на полях ФГ «Алмаз-Р», яке вже тривалий час займається сільським господарством і має великі площі зрошення. Про це повідомляє gopri.in.ua.

За словами авторів модернізованої дощувальної машини, внаслідок вдосконалення трактора ДТ-75 МЛ були внесені наступні конструктивні зміни:

  • Замість зчеплення та ходозменшувача було встановлено гідрооб’ємний привід ГСТ-90.
  • Частково змінено кінематичну схему КПП, що дало можливість збільшити тягове зусилля трактора та розширити діапазон швидкостей, знизити навантаження на двигун. Після удосконалення трактор має чотири швидкості вперед та чотири назад. Включивши одну із швидкостей плавність ходу надає важіль керування ГСТ.
  • Створивши окрему гідросистему привода насоса ДА 110.000 А, надано можливість незалежності ходу трактора від подачі води у ферму. Привід здійснюється гідромотором.- Все електрообладнання трактора переведено на 24 В, при цьому замінено пусковий двигун та його редуктор на стартер.
  • Створено монолітний капот для повного доступу до двигуна під час ремонту трактора.
  • Зменшено панель приладів до мінімальних розмірів.

Усі зміни покращують керованість процесом зрошення та знижують витрати на ремонт дощувальної машини, а також витрати пального на процес зрошення.

Повідомляється, що на даний момент модернізований трактор ДТ-75 МЛ проходить випробування і займається зрошенням на полях, наданих керівником фермерського господарства «Алмаз-Р» Шевкетом Реїзовим, вже понад місяць і показує доволі непогані результати, як по обслуговуванню, так і по економії палива.

Під час презентації вже навіть з’явилися перші пропозиції від фермерів, які хочуть придбати для власних господарств комплекти дощувального обладнання ДДА-100 МА на базі трактора ДТ-75 МЛ, або переобладнати свою дощувальну техніку.

Нагадаємо, нещодавно на Херсонщині презентували пристрій для механізованої просапки культур.Радимо почитати