Новини

Дотації при купівлі вітчизняної сільгосптехніки аграріям надаватимуть через Ощадбанк

27 Липня 2017 379

Новий вітчизняний зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior
Новий вітчизняний зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior
traktorist.ua

Ощадбанк став уповноваженим банком урядової програми для сільгоспвиробників з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 20% її вартості з держбюджету. Про це повідомляє прес-служба банку.

Відкривши рахунок і здійснивши оплату сільськогосподарської техніки та обладнання через Ощадбанк, сільгоспвиробники отримають 20% компенсації на безповоротній основі.

«Для Ощадбанку підтримка сільгоспвиробників, що формують аграрну міць держави, є стратегічно важливою. Запровадження такої програми — приклад своєчасної ініціативи уряду, адже компенсація вартості техніки є інструментом, який враховує як інтереси національних виробників, так і інтереси сільгоспвиробників, які потребують техніку»,  зазначила директор департаменту мікро-, малого та середнього бізнесу Ощадбанку Інна Кравчук

Вона додала, що наразі очікується великий інтерес від виробників щодо участі у програмі, та вже розпочали прийом документів. Зі свого боку в банку створили зручні та лояльні умови для своїх клієнтів-аграріїв, наприклад, обробка пакету документів буде безкоштовною.

За бюджетною програмою, на 2017 рік, в рамках держпідтримки аграрних виробників передбачено 550 млн грн. На 2018 планується збільшення до 900 млн грн, а в 2019-2021 рр. — до 1, 1,5 млрд грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Уряд розширив перелік банківських установ для реалізації 20% компенсації за придбання техніки.Радимо почитати