Новини

Лозівські машини продемонструють всі свої новинки 2017 року

27 Липня 2017 152

Важка дискова борона «Дукат-GOLD» від «Лозівських машин»
Важка дискова борона «Дукат-GOLD» від «Лозівських машин»
lozovamachinery.com

Український виробник ґрунтообробної техніки «Лозівські машини» 28 липня 2017 року в смт. Краснопавлівка Лозівський р-н, Харківська обл. проведе традиційний День поля «Лозівські машини-2017» на якому буде продемонстровано в роботі понад 20 сільгоспзнарядь, в тому числі всі новинки 2017 року компанії.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В компанії говорять, що особливістю Дня поля в цьому році стане презентація унікальної важкої дискової борони «Дукат-GOLD» з шириною захвату 8 м і діаметром диска 724 мм, яка не має аналогів на ринку України. Також в роботі вперше будуть представлені важкі агрегати зубовая борона «Ліра» та шлейф-борона «Ларі».

«Вже третій рік поспіль «Лозівські машини» проводять масштабний демо-показ повної лінійки енергоефективних ґрунтообробних та посівних агрегатів вітчизняного виробництва з високою часткою інтелектуальної складової», — зазначає директор з маркетингу АГРОдівізіона Ольга Бабкова.

Також на дні поля відбудеться масштабний «Парад Дукатів» — демонстрація найповнішої лінійки дискових борін від українського виробника з шириною захвату від 2,5 до 16,75 м.

Крім широкого ряду ґрунтообробних та посівних знарядь «Лозівських машин» будуть представлені трейлери для перевезення сільгосппродукції «Англійської лінійки» (зокрема, двовісний самоскидний причіп Albion-26), підшипникові вузли для вітчизняної та імпортної техніки HARP AGRO UNIT, підшипники HARP AGRO, запасні частини до сільгосптехніки та багато іншого.

В рамках ділової програми заходу відбудеться засідання експертно-координаційної ради кластеру «Агротехніка», який є одним з прикладів приватно-державного партнерства, а його учасники — організаторами Дня поля «Лозівських машин». Окрім насиченої ділової програми Дня поля, організатори порадують гостей і учасників святковим фуршетом на лоні природи.

Завершить захід розіграш одного з енергоефективних агрегатів «Лозовських машин» серед присутніх представників фермерських господарств та агрохолдингів. Крім того, всіх гостей Дня поля очікують пам'ятні подарунки та призи.

Нагадаємо, що в минулому році відвідувачами Дня поля «Лозовські машини 2017» стали понад 500 фахівців аграрної галузі з різних регіонів України, а також країн Прибалтики та Європи (Литви, Латвії, Молдови, Естонії, Болгарії і Румунії).Радимо почитати