Новини

АМКУ надав дозвіл John Deere на реалізацію сільгосптехніки Väderstad в Україні

27 Липня 2017 123

Трактор John Deere в агрегатуванні з сівалкою Rapid
Трактор John Deere в агрегатуванні з сівалкою Rapid
profi.com

Антимонопольний комітет України (АМКУ) надав дозвіл компанії John Deere International GmbH на реалізацію сільськогосподарської техніки Väderstad в Україні через мережу незалежних дилерів компанії John Deere.

Про це повідомляється на сайті АМКУ.

«Надати дозвіл компанії «John Deere International GmbH» (м. Шаффхаузен, Швейцарія) і товариству з обмеженою відповідальністю «Ведерстад» (м. Жашків, Черкаська обл., Україна, ідентифікаційний код юридичної особи 34307795) на узгоджені дії у вигляді укладення угоди щодо реалізації ТОВ «Ведерстад» сільськогосподарської техніки Väderstad в Україні виключно через мережу незалежних дилерів компанії «John Deere International GmbH», — зазначається у рішенні АМКУ.

Нагадаємо, що група Väderstad в Україні здійснює діяльність лише через ТОВ «Ведерстад» (м. Жашків, Черкаська область, Україна), яке здійснює продаж сівалок точного висіву, сівалок суцільного висіву та культиваторів.

Відзначається, що співпраця вищевказаних компаній матиме позитивний економічний ефект для дилерів, а також спрощення процедури купівлі сільськогосподарської техніки для українських клієнтів. Радимо почитати