Новини

Precision Planting стає частиною корпорації AGCO

27 Липня 2017 189

Трактор та сівалка в полі
Трактор та сівалка в полі
AGCO

Корпорація AGCO, всесвітній виробник та дистриб'ютор сільськогосподарської техніки та обладнання і The Climate Corporation, дочірня компанія Monsanto Company 26 липня оголосили про підписання остаточної угоди щодо придбання корпорацією AGCO бізнесу Precision Planting.

Про це повідомляє прес-служба AGCO.

«Precision Planting — це потужний бізнес, який відіграє важливу роль у зростанні та використанні інноваційних методів ведення точного землеробства, які допомагають фермерам збільшити продуктивність», — говорить виконавчий директор The Climate Corporation Майк Стерн.

Він додає, що корпорація AGCO, як світовий лідер з виробництва сільськогосподарського обладнання, має унікальні можливості, які дозволять розширити використання технологій Precision Planting, та продовжить створювати інноваційні продукти, які підвищать ефективність та продуктивність для фермерів зі всього світу.

«Придбання компанії Precision Planting зміцнить позицію AGCO, як одного зі світових лідерів та зміцнить нашу позицію як повноцінного партнера для професійних фермерів зі всього світу», — прокоментував президент та генеральний директор корпорації AGCO Мартін Ріхенхаген.

Цифрова сільськогосподарська платформа Climate FieldView корпорації The Climate Corporation буде і надалі працювати з монітором 20/20 SeedSense від Precision Planting.

Умови договору не були розкриті. Транзакція підлягає схваленню регуляторних органів.Радимо почитати