Новини

На Миколаївщині провели демонстрацію тракторів та комбайна Fendt

27 Липня 2017 126

Сільгосптехінка Fendt на демонстрації у Миколаївській області
Сільгосптехінка Fendt на демонстрації у Миколаївській області
agrospace.com.ua

Компанія «Агроспейс» за підтримки корпорації AGCO провела демонстрацію техніки від німецького виробника Fendt. Яка проходила 18 липня 2017 р. на території підприємства «Оазис», що знаходиться на околицях села Іванівка на Миколаївщини. Про це повідомляє прес-служба компанії.

На демо-показі, в робочих умовах, було надано відразу три новинки техніки Fendt.

Особливий інтерес у аграріїв викликав клавішний комбайн Fendt 6335 C, максимальною потужністю 360 к.с., з стрічковою жаткою PowerFlow, шириною 6,8 м. Він прибрав 20 га пшениці (урожайність 42 ц/га) із середньою швидкістю 6 км/год, при цьому показаши низьку витрата палива 7,7 л/га, що говорить про його економічність і продуктивність (3,5 га/год).

Гості також оцінили роботу найпотужнішого колісного трактора в класичному компонуванні Fendt 1050 Vario з двигуном MAN потужністю 517 к.с. Працював трактор з дисковим лущильником Softer 11 PS від чеського виробника Farmet, робоча ширина якого становить 11 м. Трактор працював на швидкості 17 км/год з низькою витратою палива, що склала 5,5 л/га та продуктивністю 18 га/год. Глибина обробітку ґрунту дискового лущильника Softer 11 PS була налаштована на 10 см.

Завдяки оптимальній конструкції дискової борони був забезпечений точний контроль глибини по всій ширині, відмінне підрізання і перемішування рослинних залишків.

На заході також відмінно себе зарекомендував трактор Fendt 720 Vario, потужністю 200 к.с., з шестиметровою дисковою бороною. Працював трактор на швидкості 14 км/г, витрата палива склала — 5,2 л/га, а продуктивність — 9 га/год.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Агроспейс проводить демо-тур Fendt на Півдні України.Радимо почитати