Новини

Kverneland продовжує розкривати секрети виробництва своїх плугів

26 Липня 2017 90

Плуг Kverneland під час оранки
Плуг Kverneland під час оранки
ru.kverneland.com

Компанія Kverneland продовжує розкривати секрети виробництва своїх плугів. Крім унікальної рецептури і способу загартовування сталі за безвідмовну роботу агрегатів відповідає система захисту Auto-Reset, яка дозволяє економити до 15% на обслуговуванні техніки.

Про це повідломляє прес-служба компанії.

Auto-Resert — система захисту плуга з багатолистовою ресорою, яка дозволяє стійкам незалежно одна від одної плавно та ефективно підніматися при проходженні над камінням та іншими твердими предметами в ґрунті, уникаючи поломок і пошкоджень техніки.

За словами компанії, система ресорного захисту на відміну від пружинного або гідравлічного, при наїзді на перешкоду дозволить зменшити тиск на раму і інші частини плуга, а не навпаки. Це гарантує довшу службу плуга і трактора, а також кращу якість оранки і мінімальне обслуговування.

Оберігаючи плуг від різких поштовхів і можливих пошкоджень, ресорна система збільшує термін його експлуатації. Плуги оснащені цією системою обходять перешкоду після чого корпус плуга автоматично повертається у вихідне положення на задану глибину оранки.

В компанії Kverneland говорять, що плуги з системо Auto-Resert особливо підходять для господарств і регіонів з сильно засміченим ґрунтом. Де система Auto-Reset допоможе заощадити до 15% на обслуговуванні плуга, а також продовжити його термін служби в два рази у порівнянні з альтернативними системами захисту, такими як пружинний або гідравлічний захист.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Kverneland розкрив секрети виробництва сталі для своїх плугів.Радимо почитати