Новини

New Holland оснастив трактори серії T7 новою передньою віссю

26 Липня 2017 79

Трактор New Holland серії T7 оснащений новою передньою віссю
Трактор New Holland серії T7 оснащений новою передньою віссю
profi.com

Компанія New Holland модернізувала трактори серії T7 новою передньою віссю. Про це повідомляє profi.com.

Нова геометрія осі, підшипники з низьким рівнем тертя та гідропідсилювач рульового механізму поєдналися в новій передній вісі на тракторах лінійки T7 LWB (подовжена колісна база).

В компанії New Holland говорять, що ця вісь забезпечує більший контроль на швидкості, а функція самоцентрування зводить до мінімуму коригування рульового керування.

Передня підвіска має новий регулюючий клапан з подвійними акумуляторами для кращої продуктивності при різних навантаженнях на передню вісь. У випадку, коли до трактора під'єднане важке заднє обладнання, новий механізм підвіски працює на 11% краще, порівняно з існуючим механізмом.

Моделі LWB використовують концепцію підвіски Skyhook. Зазвичай вона використовується на спортивних машинах. Ця активна система підтримує трактор у рівному стані, незалежно від зовнішніх сил.

Завдяки системі CustomSteer лінійка тракторів T7 LWB має рульове керування зі змінним передатковим числом. Ця система буде доступна на моделях 2018 року виробництва, вона дозволяє змінювати число обертів керма, необхідних для того, щоб повернути ступиці моста від замка до замка. Система має три варіанти на вибір, від одного оберту керма 1:1, до 2:1 та 3:1.

На тракторах з моніторами IntelliView IV водій може обирати будь-який варіант і навіть обирати різні варіанти для заднього ходу. За словами компанії, водії відчують переваги цієї системи при роботі з фронтальним навантажувачем або при виконанні швидких поворотів, докладаючи мінімум зусиль, а також при роботі з короткими поворотними смугами під час оранки або сівби.

Варіант з одним обертом керма 1:1 полегшує рульове керування при виконанні заднього ходу з причепом, а число обертів керма може змінюватися автоматично завдяки програмі керування поворотною смугою HTS II.

Моделі тракторів LWB (T7.230, T7.245, T7.260 та T7.270) мають більшу вантажопідйомність завдяки повній вазі транспортного засобу (тепер до 14 000 кг). Що стосується кабіни, то вона має оновлену приладову панель, яка має білу підсвітку та блакитні стрілки для вимірювальних приладів.

Нова передня вісь тракторів New Holland серії T7Радимо почитати