Новини

В Білорусі збиратимуть трактори з шарнірно-зчленованою рамою

26 Липня 2017 125

Трактор з шарнірно-зчленованою рамою
Трактор з шарнірно-зчленованою рамою
agriculture.by

Президент Білорусі Олександр Лукашенко підтримав пропозицію ВАТ «Амкодор» про створення в Білорусі виробництва тракторів шарнірно-зчленованою рамою. 

Про це 25 липня повідомив міністр промисловості Віталій Вовк за підсумками доповіді уряду главі держави про перспективи розвитку вітчизняного тракторобудування, пише БЕЛТА.

«Шарнірно-зчленований трактор в Республіці Білорусь буде. «Амкодор» та МТЗ знайдуть взаємоприйнятну співпрацю», зазначив Віталій Вовк.

Міністр звернув увагу, що такі трактори користуються попитом на зовнішніх ринках і Білорусь зможе скласти конкуренцію закордонним підприємствам, які випускають таку техніку. А значить, проект має великі перспективи.

Під яким брендом і на якому підприємстві будуть збиратися трактори з шарнірно-зчленованою рамою, ще остаточно не вирішено. Можливо, білоруські виробники просто обміняються своїми технологіями і напрацюваннями.

Поки не виключається, що «Амкодор» і МТЗ підуть на тісну кооперацію: це дозволить об'єднати зусилля кращих фахівців в країні і піти від зайвих витрат, яких було б не уникнути при створенні виробництва з нуля.

Олександр Лукашенко доручив до 1 вересня підготувати пропозиції щодо формату роботи над цим проектом. Промислове виробництво шарнірно-зчленованих тракторів в республіці буде запущено після проведення випробувань цієї техніки.

«Думаю, протягом року-двох. До цього будуть дослідно-промислові партії. Експлуатація почнеться раніше. Можливо, навіть в наступному році», — сказав Віталій Вовк.

Що стосується розвитку тракторобудування в Білорусі в цілому, під час наради було наголошено на необхідності розширювати номенклатуру техніки, щоб підвищити експортний потенціал країни і забезпечити внутрішній ринок.Радимо почитати