Новини

New Holland продемонструє нові комбайни лінійки CX та CR

25 Липня 2017 232

Зернозбиральний комбайн New Holland серії CX
Зернозбиральний комбайн New Holland серії CX
agrimachinerynews.com

Компанія New Holland сьогодні, 25 липня розпочала демонстраційний тур зі збору врожаю у Бістері, Великобританія, який триватиме до вересня. В рамках туру будуть представлені нові моделі комбайнів CX та CR, які будуть запущені в продаж на виставці Agritechnica у листопаді.

Про це повідомляє agrimachinerynews.com.

Обидві моделі лінійки CX та CR зазнали певних оновлень, спрямованих на підвищення продуктивності та пропускної здатності, при цьому зберігаючи якість зерна.

Моделі комбайнів CX5 та CX6 середньої потужності були доповнені спеціалізованими моделями Laterale CX5.90 та CX6.90. Ці машини ідеально підходять для нерівної місцевості, оскільки мають гідравлічні циліндри для підтримки шасі на схилах та нерівностях. Стандартні моделі оснащені визнаною трьохкаскадною системою очистки зерна Triple-Clean, яка забезпечує збільшення продуктивності на 15%.

Завдяки оновленням кабіни комбайни середньої потужності CX наблизилися до флагманів лінійки моделей CX7 та CX8, оскільки кабіна зазнала значних вдосконалень в області комфорту та безпеки оператора. Всередині кабіна має зручну та ергономічну панель приладів, широке пасажирське сидіння та модуль з правого боку. Новий пакет LED-освітлення підвищує видимість.

При створенні нових моделей CX були враховані побажання різних фермерів. Автоматична адаптивна технологія OptiSpeed тепер доступна в стандартній комплектації в обох лінійках. Нові моделі мають підвищену роздільну здатність без ризику закупорки завдяки соломотрясу зі змінною швидкістю.Радимо почитати