Новини

Kuhn оновив свій рулонний прес-підбирач iBIO+

25 Липня 2017 81

Оновлений рулонний прес-підбирач Kuhn iBIO+ в агрегатуванні з трактором Massey Ferguson
Оновлений рулонний прес-підбирач Kuhn iBIO+ в агрегатуванні з трактором Massey Ferguson
agroinfo.com

Компанія Kuhn Farm Machinery оновила комбінований рулонний прес-підбирач/обмотувальник IBIO+.

Про це повідомляє agroinfo.com.

Прес-підбирач IBIO+ характеризується новою системою обмотування від компанії Kuhn  «плівка на плівці» — що мається на увазі зменшення витрат на упакування та легшу переробку пластику.

Ця система обв'язки використовує дві котушки для плівки, щоб обв'язати циліндричну сторону тюка, і має ряд переваг в порівнянні з іншими системами, не остання з яких — можливість використання рулонів стандартного розміру (25 мкм, 750 мм), тому виключається необхідність замовити окрему зв'язуючу та пакувальну плівку.

Система «плівка на плівці» також має більш швидке і зручне рулонне завантаження завдяки зручній для користувача системі, яка гідравлічно складає плівкові котушки в положення завантаження або розвантаження.


Обгортання тюків бере на себе система IntelliWrap, яка забезпечує повний контроль процесу обгортання, дозволяючи оператору вибирати кількість шарів плівки і регулювати перекриття плівки.

Високошвидкісне обгорткове кільце i-BIO+ дозволяє обмотувати рулон плівкою зі швидкістю до 50 оборотів в хвилину і робити тюки гарної форми, які при цьому щільно запечатані, що значно покращує якість зберігання скошеної трави.Радимо почитати