Новини

ОТП Банк та компанія «Надежда» надають кредити на купівлю нафтопродуктів по ставці від 17% річних

25 Липня 2017 84

Трактор та комбайн під час жнив
Трактор та комбайн під час жнив
traktorist.ua

ОТП Банк та постачальник нафтопродуктів компанія «Надежда», розробили та впровадили партнерську програму кредитування українських аграріїв. Про це повідомляє прес-служба банку.

За умовами програми, аграрії можуть отримати кредити на купівлю нафтопродуктів по ставці від 17% річних. При цьому попереднє рішення про фінансування надається протягом одного дня, а кредитні кошти видаються за 9 робочих днів. Заставою можуть виступати аграрна розписка або майбутній врожай, а також активи компанії.  

«Для розвитку бізнесу фермерам необхідні доступні та прості фінансові продукти. ОТП Банк не декларативно, а фактично демонструє розуміння потреб сучасного агробізнесу України, реалізуючи не лише прості та доступні інструменти фінансування, а й максимізує вигоди для всіх сторін за допомогою партнерських програм»,  зазначила Ольга Волкова, начальник управління корпоративних продажів малим і середнім клієнтам АТ «ОТП Банк».

Нагадаємо, спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) ОТП Банк реалізував спрощений і прискорений підхід до фінансування фермерів у програмі «Агро-фабрика», що надає невеликим господарствам, які займаються вирощуванням зернових та олійних культур, з банком оброблюваної землі від 500 га, доступ до швидких грошей для посівної і збиральної кампанії на найбільш оптимальних умовах.Радимо почитати