Новини

Väderstad відкриє власне представництво з продажу та сервісного обслуговування в Сербії

25 Липня 2017 96

Пневматична сівалка Väderstad Tempo L 16 в полі
Пневматична сівалка Väderstad Tempo L 16 в полі
vaderstad.com

Компанія Väderstad відкриє власне представництво з продажу та сервісного обслуговування в Сербії. Нова організація працюватиме на ринку Сербії та відіграватиме важливу роль в цьому регіоні.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Ми бачимо великий і постійно зростаючий попит аграріїв в Сербії протягом останніх років. Компанія  Väderstad розуміє наскільки важливо бути ближчою до аграріїв і одночасно має чудову можливість зміцнити свою присутність на цьому ринку», — прокоментував Маттіас Ховнерт, директор з продажу та маркетингу Väderstad.

Починаючи з серпня компанія Väderstad відкриє власне представництво з продажу та сервісного обслуговування в Сербії. У зв’язку з цим співпраця з компанією-імпортером Masferg Agro Mehanizacija d.o.o. буде завершена.

«Компанія Väderstad має чудові ділові стосунки з Masferg Agro і ми хочемо подякувати всій команді за чудову роботу з підтримки клієнтів», — додав Маттіас Ховнерт.

Наразі ми максимально сконцентруємося на тому щоб укласти з клієнтами перші угоди вже новоствореної організації, а також забезпечувати якісне сервісне обслуговування.Радимо почитати