Новини

Amazone розробила причіпний одноосьовий бункер XTender4200-T

25 Липня 2017 89

Причіпний одноосьовий бункер Amazone XTender4200-T
Причіпний одноосьовий бункер Amazone XTender4200-T
profi.com

Компанія Amazone розробила причіпний одноосьовий бункер XTender4200-T, який призначений спеціально для тих фермерів, які бажають одночасно вносити добрива та насіння під час обробітку ґрунту. Про це повідомоляє profi.com.

На відміну від навісного агрегату XTender, який був випущений минулого року, нова причіпна версія має ємність 4200 л, може використовуватися у задній зчіпці з тракторами, які мають обмеження по вантажопідйомності та потужність до 600 к.с.

Даний бункер з'єднується з культиватором, який йде за ним, завдяки стандартному нижньому з'єднувальному валу Cat 3 або 4N. З відповідними подаючими трубами цей причіпний бункер може використовуватися з обладнанням інших виробників.

В компанії говорять, що, оскільки максимальне навантаження на зчеплення становить 4500 кг, то цілком можливе використання з XTender-T у задній зчіпці більшої техніки. Окрім базової комплектації з одним відділенням, цей бункер також опціонально може бути доступний з двома відділеннями 50/50 для добрива та насіння, або ж для двох різних видів добрив.

В задній частині бункера розташовані два дозатори з електроприводом, розраховані для здійснення нормування від 2 до 400 кг. Дана машина може працювати через термінал ISOBUS і це дозволяє вносити конкретну кількість добрива на конкретній ділянці поля. XTender-T також може працювати з терміналом TwinTerminal 3.0, який поставляється з сівалками компанії.Радимо почитати