Новини

При купівлі техніки Лозівських машин аграрії повертають 20% її вартості

24 Липня 2017 172

Важка дискова борона «Дукат-6» від «Лозівських машин»
Важка дискова борона «Дукат-6» від «Лозівських машин»
traktorist.ua

При покупці техніки «Лозівські машини» аграрії повертають 20% її вартості відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України №130 від 1 березня 2017 року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Лозівські машини», українська компанія, рівень локалізації якої становить понад 80%, увійшли до переліку вітчизняної техніки, вартість яких буде частково компенсуватися за рахунок коштів держбюджету.

Нагадаємо, що в цьому році держава виділяє для цих цілей 550 млн грн і програма компенсацій вже запущена. Держкомпенсацію надається на всю лінійку техніки «Лозівські машини» і може бути придбана, як безпосередньо у заводу-виробника, так і через усіх офіційних дилерів «Лозівські машини» на території України.

Механізм повернення 20% або п'ятої частини вартості техніки досить простий.

При покупці агрегатів безпосередньо у заводу-виробника або у дилерів «Лозівські машини» аграрію потрібно зробити оплату через державні банки «Ощадбанк», «Укрексімбанк», «Приватбанк» або «Укргазбанк» і в один із них подати заяву на компенсацію і документи, що підтверджують придбання техніки (копію платіжного доручення та акт прийому-здачі техніки «Лозівських машин»).

Далі державний банк передає інформацію в Міністерство аграрної політики і продовольства України, які в свою чергу, перераховують суму грошей, яка підлягає частковій компенсації, в держбанк і він протягом 1 дня повертає гроші сільгоспвиробнику на поточний рахунок, який аграрій відкриває.

Техніка, на яку поширюється дія програми, повинна бути придбана після 15 березня 2017 року.Радимо почитати