Новини

ПУМБ підписав договір про співпрацю з Урядом Республіки Білорусь

24 Липня 2017 162

Олексій Волчков, заступник голови правління, член правління ПУМБ
Олексій Волчков, заступник голови правління, член правління ПУМБ
traktorist.ua

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) підписав договір про співпрацю з Урядом Республіки Білорусь. Підписання відбулося в рамках Українсько-Білоруського бізнес-форуму» в Києві.

Про це повідомляє Latifundist.com.

Згідно договору, розмір компенсації білоруською стороною складе дві третини облікової ставки НБУ, але не більше 8% річних. 

«Щоб стимулювати поставки білоруської техніки в Україні, білоруська сторона буде компенсувати до 8% кредитної ставки українських банків на покупку техніки. Раніше в цій програмі брало участь лише 2 українських державні банки. Але в рамках розширення програми в цьому році, білоруси вирішили додати третій комерційний банк», говорить заступник Голови Правління, член Правління ПУМБ Олексій Волчков.

За словами спікера, щорічно близько 20% експортної білоруської продукції проходить через ПУМБ. Тому, цей договір — ще один етап у співпраці з Республікою Білорусь. Олексій Волчков також зазначив, що участь ПУМБ в програмі зробить якісну сільськогосподарську техніку більш доступною для середнього і дрібного фермера. Подібні програми вже давно є у американських і європейських виробників с/г техніки, але вона не завжди «по кишені» українським аграріям. У той же час, білоруська техніка показує хорошу якість за прийнятну ціну. 

«Ми розраховуємо, що наша присутність в сільському господарстві і участь в програмі відкриє більше можливостей для українських фермерів в сфері купівлі сільгосптехніки. Ми і раніше працювали з білоруськими виробниками техніки, але без цієї програми. З огляду на те, що зараз процентні ставки в Україні високі, а для інвестицій це має велике значення, адже вони окупаються в довгостроковій перспективі, програма збільшить кількість поставок с/г техніки в Україні і зробить її більш доступною для наших сільгоспвиробників», — говорить Олексій Волчков.Радимо почитати