Новини

Kuhn модернізував обмотувальник тюків SW 4014

24 Липня 2017 124

Оновлений самозавантажувальний обмотувальник тюків Kuhn SW 4014
Оновлений самозавантажувальний обмотувальник тюків Kuhn SW 4014
kuhn.ua

Французька компанія Kuhn модернізувала свій самозавантажувальний обмотувальник квадратних та круглих тюків SW 4014. Про це повідомляє agroinfo.com.

Обмотувальник SW 4014 здатний обмотувати квадратні тюки до (WxHxL) 120см х 130см х 200см і круглі тюки діаметром до 140 см.

Тепер прес-підбирач оснащений унікальною системою AutoLoad від Kuhn, яка використовує лазер для виявлення квадратних тюків по мірі наближення до них машини, а потім автоматично завантажує, обмотує і вивантажує тюки.

Це не тільки підвищує ефективність і швидкість роботи (користувачі повідомляють про підвищення щоденної продуктивності тюків на 15%), але також зменшують навантаження для оператора.

Модель SW 4014 сумісна з ISOBUS і використовує систему IntelliWrap від Kuhn для забезпечення оптимального розподілу плівки по всьому колу тюка: система IntelliWrap дозволяє оператору вибирати між чотирма і дев'ятьма шарами плівки для нанесення, причому обгортувальна плівка попередньо розтягується, для створення щільного тюка і зменшення витрати плівки.Потім плівка розрізається і тримається напоготові для наступного тюка двома «ножицеподібними» різаками для різання плівки.

Обмотувальник SW 4014 характеризується невеликою витратою мастила і тому може управлятися широким спектром тракторів.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Kuhn модернізував розкидачі мінеральних добрив Axis 40.2 M EMC.



Радимо почитати