Новини

Väderstad вступає в стратегічне партнерство з John Deere

24 Липня 2017 221

Трактор John Deere в агрегатуванні з сівалкою Väderstad Tempo L 16 в полі
Трактор John Deere в агрегатуванні з сівалкою Väderstad Tempo L 16 в полі
Väderstad

З метою поглиблення співпраці із клієнтами і збільшення рівня присутності в Україні, Väderstad вступає у регіональне партнерство із дилерською мережею John Deere. Партнерство означає, що продукти Väderstad і John Deere постачаються через єдину дилерську мережу.

Про це повідомляє прес-служба Väderstad.

Відмічається, що Україна є важливим ринком для Väderstad. Сьогодні у сільськогосподарському виробництві обох країн задіяно більше 4000 машин.

У компанії Väderstad відзначають, що рішення про партнерство прийнято з метою збільшення присутності і доступності продуктів для сільськогосподарських виробників України. За умовами угоди дилери John Deere в Україні отримують ексклюзивне право на продаж продуктів Väderstad кінцевим споживачам в зоні територіальної відповідальності.

«Це партнерство дозволить Väderstad посилити позиції і присутність на ринку. Наші клієнти лише виграють від роботи із розвиненою мережею сервісу і підтримки із боку високопрофесійних і досвідчених дилерів»,  заявив Матіас Ховнерт, директор Väderstad з продажу і маркетингу.

Для забезпечення додаткової підтримки існуючих і майбутніх клієнтів в умовах росту продажів, дочірня компанія Väderstad в Україні, ТОВ «Ведерстад» продовжить і надалі свою важливу діяльність в галузі продажу машин, сервісу і постачанні запасних частин для гарантованого задоволення кінцевих споживачів — аграріїв.

Важливо відмітити, що мова йде про угоду про дистрибуцію між Väderstad і John Deere на українському і російському ринках. Väderstad є приватною сімейною компанією і не має намірів ані продавати, ані об'єднувати бізнес.

«Високоякісні машини для сівби і обробітку ґрунту Väderstad і трактори, та інші машини John Deere, відмінно пасують одне одному і це партнерство підсилить обидва бренди на регіональному ринку», — відмічає Маттіас Ховнерт з боку Väderstad

John Deere має чудову репутацію глобального постачальника сільськогосподарської техніки високої якості і завдяки цьому є прийнятним партнером для Väderstad.

«Таке партнерство дозволить дилерам John Deere пропонувати клієнтам в Україні і РФ більш повну лінійку причіпного обладнання. Дилери отримають доступ до широкої гами машин John Deere, а також до зернових і просапних сівалок і культиваторів Väderstad», — відмітив Кристоф Віггер, віце-президент John Deere з продажу і маркетингу по Регіону 2.

Партнерство між Väderstad і John Deere в Україні офіційно розпочинається з 25 липня 2017 року.Радимо почитати