Новини

Дойче Аграртехнік презентував перший в Україні прес-підбирач Krone Ultima CF 155 XC

24 Липня 2017 161

Перший в Україні рулонний прес-підбирач Krone Ultima CF 155 XC
Перший в Україні рулонний прес-підбирач Krone Ultima CF 155 XC
dat.kiev.ua

Компанія «Дойче Аграртехнік» презентувала на ринку України перший унікальний рулонний прес-підбирач Krone Ultima CF 155 XC. Про це повідомляє прес-служба «Дойче Аграртехнік».

Камера попереднього пресування забезпечує невпинний ритм роботи. Обмотані сіткою рулони просуваються до вивантаження або загортаються в плівку і потім вивантажуються під час руху.

«Ultima являється першим в світі комбінованим прес-підбирачем, який під час обв'язування сіткою і передачі рулонів продовжує рухається далі і підбирає скошену масу», — йдеться в повідомленні.

За словами виробника, продуктивність рулонного прес-підбирача Ultima збільшилася в порівнянні з іншими відомими рулонними прес-підбирачами, які оснащені обмотувальним пристроєм до 50%. Напівваріаторна пресувальна камера дозволяє створювати рулони діаметром від 1,25 м до 1,50 м та шириною до 1,2 метра.

Робоча ширина Ultima CF 155 XC складає 2,15 м та прес-підбирач серійно оснащується ріжучим ротором з 26 ножами, мінімальна відстань між якими складає близько 42 мм.

Вага прес-пібдирача становить 11 400 кг та для його роботи потрібен трактор потужністю від 105 к.с.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що компанія Krone презентувала силосні причепи нової лінійки RX.Радимо почитати