Новини

Проводяться вдосконалення трактора Deutz-Fahr 5120C, який працює на газу

21 Липня 2017 104

Прототип трактора Deutz-Fahr 5120C, який працює на стисненому природному газі
Прототип трактора Deutz-Fahr 5120C, який працює на стисненому природному газі
profi.com

Прототип трактора Deutz-Fahr 5120C, який працює на стисненому природному газі, був представлений на виставці Agritechnica у 2015 році. Покинувши виставковий центр у Гановері, експериментальний трактор вже напрацював більше 500 годин на випробуваннях. Про це повідомляє profi.com.

Трактор Deutz-Fahr 5120C — це результат спільного дослідження Ростоцького університету та Інституту Тюнена. В рамках цього проекту чотирьохциліндровий 3,6-літровий дизельний двигун Deutz TCD був переобладнаний на газовий, а потім встановлений на трактор SDF — ще один партнер проекту.

Метою є зменшення викидів забруднюючих речовин та CO2 без втрати продуктивності. Природний газ має меншу кількість CO2 та рівень викидів оксиду азоту та забруднюючих речовин також нижчий. Оскільки останні два елементи можна відносно легко утримувати завдяки сучасним системам очищення вихлопних газів.

За словами виробника двигунів Deutz, використання природного газу може знизити рівень викидів CO2 до 24%.

Прототип Deutz-Fahr має 7 баків, які вміщують 236 л стисненого природного газу. Взагалі, в машині є місце для восьми баків, які можуть вмістити 316 л (приблизно 60 кг стисненого природного газу), а це еквівалентно близько 77 л дизпалива. Переобладнання дизельного двигуна на газовий потребувало модифікації кількох основних елементів.

Спочатку потрібно було замінити самозапальні дизельні форсунки на іскрову систему запалювання, а також були здійснені певні переналаштування поршнів та головок циліндрів. Цей проект було розпочато в 2012 році, його фінансування здійснює Німецький фонд охорони навколишнього середовища. Наразі робота триває.Радимо почитати