Новини

Amazone оснастила посівний комплекс Cataya Super однодисковими сошниками RoTeC-Control

21 Липня 2017 112

Оновлений посівний комплекс Amazone Cataya Super оснащений однодисковими сошниками RoTeC-Control
Оновлений посівний комплекс Amazone Cataya Super оснащений однодисковими сошниками RoTeC-Control
amazone.ru

У минулому році компанія Amazone презентувала ринку новий механічний посівний коплекс Cataya Super з дводисковими сошниками TwinTeC. Зараз компанія пропонує також машину з однодисковими сошниками RoTeC-Control, яка, як і варіант з TwinTeC, може поставлятися з міжряддям 12,5 см або 15 см.

Про це повідомляє прес-служба компанії.

Однодискові сошники RoTeC-Control проявляють свої сильні сторони, перш за все, при великих скупченнях пожнивних залишків, а також на вологих, важких та липких ґрунтах. Також при вузьких міжряддях однодисковий сошник RoTeC відрізняється високою прохідністю при будь-яких умовах. Борозноущільнювач розчищає посівну борозну, так що забезпечується оптимальне закриття посівної борозни та максимальний схід насіння.

Точне ведення по глибині сошника RoTeC здійснюється за рахунок розташованих збоку опорних котків Control 10 або Control 25. У комбінації з сошниками RoTeC Cataya може бути на вибір оснащена штригелем Exakt або прикочуючою балкою.

Залежно від ґрунтових умов тиск на прикочуюючу балку можна налаштувати незалежно від тиску на сошник. Таким чином, при легких, сухих умовах можна знизити тиск на сошник і підвищити тиск на прикочуючу балку. При важких і вологих умовах, навпаки, може бути задано високий тиск на сошник і низький тиск на прикочуючу балку.

Оновлений посівний комплекс Amazone Cataya Super оснащений однодисковими сошниками RoTeC-Control

Незалежно від виду сошників, посівний комплекс Cataya Super з сервоприводом дозування та ISOBUS відрізняється безліччю інновацій. Найбільш важливими з них є система дозування Precis з простим перемиканням з дрібнонасіннєвого посіву на стандартний посів і мінімальну кількість залишків завдяки вихідному отвору у вигляді воронки, а також просте налаштування та управління через SmartCenter на лівій стороні машини.

Додатково Cataya Super може бути оснащена терміналом TwinTerminal, який дозволяє проводити зручне калібрування на машині, без необхідності кожного разу залишати кабіну. Крім того, Cataya має великий бункер об'ємом 830 літрів, який можна збільшити за рахунок насадки до 1 270 літрів.Радимо почитати