Новини

Claas оновив лінійку тракторів Arion 600 та 500

21 Липня 2017 227

Трактор Claas Arion 660 в агрегатуванні з прес-підбирачем Quadrant 5300 FC
Трактор Claas Arion 660 в агрегатуванні з прес-підбирачем Quadrant 5300 FC
agriland.ie

Компанія Claas презентувала нове покоління тракторів лінійок Arion 500 та 600, з покращеними функціями обладнання та ширшим діапазоном двигунів. Про це повідомляє agriland.ie.

В числі нових функцій, зокрема, система CIS+, новий термінал Cebis, оновлені трансмісії Hexashift та Cmatic, а також підвіска передньої вісі Proactiv нещодавно розроблена компанією Claas.

Завдяки системам CIS, новій CIS+ та новому терміналу Cebis Touch тепер на моделях тракторів Arion 600 та 500 доступні три різні опції.

Усі версії доступні з трансмісією Hexashift; в якості альтернативи версії з CIS+ та Cebis можуть бути доступні з безступінчастою трансмісією Cmatic.

В компанії говорять, що у версії системи CIS була свідомо збережена простота використання, вона має механічні золотникові клапани та дисплей CIS. Система CIS+ в стандартній конфігурації йде з електричними золотниковими клапанами та кольоровим дисплеєм CIS. Обидві версії мають багатофункціональний підлокітник та Drivestick для керування трансмісією.

Версія Cebis зайшла трохи далі — вона має оновлений термінал Cebis з 12-дюймовим сенсорним дисплеєм. Крім того, багатофункціональним важелем управління Cmotion можна керувати за допомогою всього трьох пальців.

Діапазон потужності нової лінійки Arion також був розширений. Тепер він становить від 125 к.с. на моделі Arion 510 до 185 або 205 к.с. на моделі Arion 660, і це завдяки системі управління потужністю, яка дозволяє збільшити її до 20 к.с. при транспортуванні та роботі ВВП.

Трактор Claas серії Arion 600 в агрегатуванні з бороною в роботі

Двигуни 

Всі трактори серії Arion 500 мають чотирьохциліндрові двигуни; всі моделі Arion 600 мають шестициліндрові двигуни. На моделях серії Arion 600, коли трактор нерухомий, потужність холостого ходу двигуна автоматично знижується з 800 до 650 об/хв. для економії палива.

В Claas говорять, що всі двигуни відповідають стандартам контролю викидів IV ступеню (Tier 4f) завдяки комбінації дизельного сажового фільтру (DPF) та селективного каталітичного нейтралізатору (SCR). Незважаючи на додавання баку для рідини AdBlue, ємність баку для дизельного палива була збільшена.

Трансмісії

В нових моделях тракторів Arion існуюча шестиступінчаста трансмісія Hexashift зазнала певних вдосконалень.

В числі нових функцій є круїз-контроль, при якій обрана водієм швидкість підтримується автоматично при «оптимальному числі обертів двигуна».

Новий термінал Cebis

Інтегрована функція Smart Stop працює наступним чином: при натисканні педалі гальм трансмісія відключається автоматично , тобто, не потрібно натискати педаль зчеплення. В компанії стверджують, що ця функція корисна при виконанні операцій з активним використанням зчеплення, наприклад, з фронтальним навантажувачем та рулонним прес-підбирачем.

Безступінчаста трансмісія Cmatic на моделях Arion 600/500 має нове програмне забезпечення, при створенні якого були враховані «численні вимоги клієнтів, виявлені за реальних умов».

Наприклад, функцію круїз-контролю можна деактивувати за допомогою педалі газу, а трансмісія швидше налаштовується на ручне керування — водій може перемикатися між двома збереженими значеннями «реакції двигуна» за допомогою однієї кнопки.

Нова підвіска переднього моста трактора Claas

Нова підвіска переднього мосту

Усі нові моделі лінійок Arion 600 та 500 можуть бути оснащені новою підвіскою переднього мосту Proactiv, розробленою компанією Claas. В компанії стверджують, що вага трактора «оптимально підтримується передньою підвіскою завдяки трикутному розташуванню двох циліндрів підвіски, які вигнуті назовні».

«Інтелектуальне управління» забезпечує активну стабілізацію на поворотах, а також зменшує розкачування під час гальмування та прискорення. При зчіпці з важким обладнанням підвіска зменшує коливання трактора/машини.

Розумне рульове керування

Ще одна нова функція для лінійки Arion 600/500 — так звана система Dynamic Steering. Завдяки системі Dynamic Steering водій має можливість зменшити число обертів керма, необхідних для блокування рульового колеса; вона також підлаштовує рульове керування під поточні операції за допомогою кнопки.

Регулювання можна здійснювати в двох різних автоматичних програмах, кожна з яких має 2 рівні, а також в ручній програмі, яка має чотири рівні інтенсивності. Все це зроблено для простоти використання трактору, особливо під час виконання робіт з активним використанням керма, наприклад, з фронтальним навантажувачем або на поворотних смугах.

Оновлена кабіна трактора Claas

Кабіна з 4 або 5 стійками

Всі моделі тракторів доступні з різними кабінами. Ви можете обрати кабіну з чотирма стійками з покращеною видимістю з лівого боку. Така кабіна з чотирма стійками вже використовується на більших моделях Axion 900 та  800. Також ви можете обрати вже знайому кабіну з п'ятьма стійками.

Нові моделі Arion 600/500 вперше доступні з електронним стоянковим гальмом Parklock на важелі Revershift. Якщо водій покидає своє місце без активації Parklock, то стоянкове гальмо на тракторі та на всьому прикріпленому обладнанні/причепах буде активоване автоматично.

На додачу до системи вимірювання навантаження потужністю 110 л/хв. зараз доступна нова більш потужна гідравлічна система потужністю 150 л/хв. Моделі Arion 630 і вище оснащені дисками розміром 42 дюйми, і для них тепер доступні шини максимального діаметру 1,95 м.Радимо почитати