Новини

Maschio Gaspardo анонсував лінійку причіпних обприскувачів Campo

20 Липня 2017 84

Причіпний обприскувач Maschio Gaspardo серії Campo
Причіпний обприскувач Maschio Gaspardo серії Campo
fwi.co.uk

З моменту придбання двох компаній з виробництва обприскувачів у 2013 році, італійський виробник Maschio Gaspardo збудував найсучаснішу фабрику з виготовлення обприскувачів і вперше привіз до Великобританії та презентував на виставці Cereals 2017 свої причіпні обприскувачі Campo. Про це повідомляє fwi.co.uk.

Краща модель в лінійці Campo 65 має підвісну рульову вісь та величезний бункер ємністю 6500 л, швидкість заповнення якого становить 560 л/хв.

Металеві штанги Domex з алюмінієвими кінцевими секціями мають розміри від 27 м до 40 м, та підтримуються завдяки паралелограмному зчепленню з гідропневматичною підвіскою.

В числі інших стандартних функцій система рециркуляції розбризкування, змінна геометрія з регулюванням коливання та обертання, а також шість сенсорів для автоматичного вимірювання висоти Norac.

Дещо менша модель 32 S має бункер ємністю 3200 л, штангу такої ж структури, як і більша модель з лінійки, проте її розміри становлять від 18 м до 24 м, вона має 7 секцій, а вимоги по потужності становлять всього 70 к.с.



Радимо почитати