Новини

У Білорусі продемонстрували перший білоруський комбайн для збирання ягід

20 Липня 2017 220

Перший білоруський комбайн для збирання ягід
Перший білоруський комбайн для збирання ягід
belta.by

Національна академія наук Білорусі розробила перший комбайн для збирання ягід. Про це повідомив кореспонденту БЕЛТА генеральний директор Науково-практичного центру НАН Білорусі з механізації сільського господарства, кандидат сільськогосподарських наук Сергій Яковчик.

Нова техніка призначена для збору смородини, малини, чорноплідної горобини та ін. В даний час ягоди в Білорусі збирають за допомогою техніки польського та італійського виробництва. Білоруський комбайн дозволить аграріям відмовитися від дорогої імпортної техніки.

«У зв'язку з тим, що в Білорусі реалізована програма розвитку плодівництва і овочівництва, кількість багаторічних насаджень садів і ягідників збільшилася. З'явилася необхідність в створенні комбайна для збирання. Поки комбайн проходить випробування. після якого плануємо запустити виробництво такої техніки на базі нашого НВЦ»,  повідомив Сергій Яковчик.

НВЦ по механізації сільського господарства працює над створенням технологічних комплексів, сучасних вітчизняних машин і устаткування для механізації сільськогосподарського виробництва. Тут в тому числі створюються нові зразки техніки для плодівництва і овочівництва.

Серед розробок вчених — комбайни для збирання моркви, капусти, машини для прибирання та подрібнення гілкової маси при обрізанні саду.Радимо почитати