Новини

Claas розробив нову версію терміналу Cebis для тракторів Axion 900 та Arion 600/500

20 Липня 2017 156

Нова версія терміналу Cebis
Нова версія терміналу Cebis
wnif.co.uk

Компанія Claas розробила нову версію терміналу Cebis (електронна бортова інформаційна система Claas) з сенсорним дисплеєм, яка буде вперше доступна на тракторах лінійок Axion 900 та Arion 600/500 2017 року виробництва. Нова система Cebis має повністю оновлений термінал Cebis з високою роздільною здатністю та 12-дюймовим дисплеєм. Про це повідомляє wnif.co.uk.

Всі нові моделі тракторів Axion 800 та Arion 600/500 будуть доступні з новою системою Cebis або CIS+ на вибір. Трактори Axion 800 та Arion 600/500 будуть також доступні з системою CIS (інформаційна система Claas).

Як і 12-дюймовий сенсорний дисплей, нова система Cebis має абсолютно новий користувацький інтерфейс з інтуїтивно зрозумілим Direct Access. Ця опція йде з багатофункціональним підлокітником, який має 10 легкодоступних функціональних кнопок, а також перевіреним багатофункціональним важелем управління CMotion, яким можна оперувати за допомогою всього трьох пальців.

Система Cebis має великий 12-дюймовий кольоровий екран з HD якістю, який вперше можна використовувати як сенсорний дисплей. Логічна та знайома структура попередньої версії дисплею Cebis була збережена та перенесена на сенсорний дисплей. Тим не менш, чітко організований користувацький інтерфейс з великими іконками був повністю перероблений для простого та інтуїтивно зрозумілого використання. Всі основні функції трактора можна швидко переглянути і відрегулювати всього за кілька кроків.

Нова версія терміналу Cebis

Система Direct Access забезпечує надзвичайно швидкий доступ до багатьох функцій за допомогою спрощеного зображення трактора на екрані, відомого як «силует трактора». Торкаючись потрібної функціональної області, наприклад, ВВП або двигуна, система відкриває відповідне діалогове вікно. Параметри гідравлічного золотникового клапана також можна вибрати безпосередньо на головному екрані.

Водій також може використовувати кнопку Direct Access на підлокітнику або кнопку Direct Access на терміналі Cebis, щоб перейти безпосередньо до останньої розглянутої функції трактора для того, щоб легко здійснювати подальші точні налаштування.

Щоб забезпечити правильне введення всіх параметрів, навіть на нерівній місцевості, всі функції Cebis можна регулювати звичайним способом за допомогою поворотного перемикача на підлокітнику. Для відкриття та встановлення всіх меню та функцій Cebis потрібні лише два елементи управління (поворотний перемикач + кнопка ESC).

Самі налаштування кожен водій може виставити відповідно до своїх персональних побажань та звичок. У відкритих діалогових вікнах параметри можна вносити за допомогою ручного регулятора або слайдера +/-. Також можна здійснити точні налаштування. Поряд один з одним можуть бути відображені до трьох рівнів меню, що полегшує відстеження маршруту до початкового меню в будь-який час.

Перевірений багатофункціональний важіль управління CMotion в системі Cebis забезпечує комфортні умови для роботи оператора. Він інтегрований у підлокітник і керується за допомогою всього трьох пальців. Тому всі основні функції можна контролювати за допомогою великого, вказівного та середнього пальців.

Система Cebis також має загалом 10 функціональних кнопок, які водій може налаштовувати під певні функції, залежно від персональних вподобань.

Система дозволяє зберігати налаштування для близько 20 інструментів, тим самим за необхідності забезпечуючи до них швидкий доступ, оскільки не потрібно витрачати час на введення нових параметрів. Послідовності для системи управління поворотною смугою CSM закріпляються за поточним інструментом, тому при наступному його використанні цю послідовність можна легко застосувати, натиснувши кнопку.

Крім того, завдяки функції редагування в системі управління поворотною смугою, параметри попередньо записаних послідовностей можна коригувати вручну без перезапису. Це економить час та дозволяє водієві оптимізувати параметри за різних робочих умов.

Cebis нового покоління також має багато корисних функцій. Елементи управління гідравлічними золотниковими клапанами можна легко закріпляти за конкретними золотниковими клапанами і потім здійснювати налаштування під час роботи.

На новому терміналі Cebis можна збільшувати та зменшувати потужність для кожного золотникового клапану окремо. Це дозволяє водієві визначати, з якою швидкістю клапан має спрямувати потік рідини.

Водій також може призначати пріоритет для кожного клапану. Об'єм рідини для конкретного золотникового клапану залишається майже однаковим, навіть якщо використовуються інші клапани. Це ідеально для таких інструментів як пневматичні сівалки, де важливо підтримувати потужність вентилятору. Екран на новому Cebis також може відображати відео з зовнішніх камер, наприклад, Claas Profi Cam.Радимо почитати