Новини

Kuhn представить оновлений навісний обприскувач Deltis 2

20 Липня 2017 114

Оновлений навісний обприскувач Kuhn Deltis 2 для фермерів
Оновлений навісний обприскувач Kuhn Deltis 2 для фермерів
agroinfo.com

Компанія Kuhn презентує оновлений навісний обприскувач Deltis 2 на Королівській виставці в Уельсі (Royal Welsh Show), яка проходитиме в Builth Wells з 24 по 27 липня. Про це повідомляє agroinfo.com.

Навісний обприскувач Deltis 2 спроектований для змішаних фермерських підприємств та дрібномасштабних орних робіт, де ключовими вимогами є простота використання, безпеку і надійність.

За словами виробника, Deltis 2 оновлений ​​новим полегшеним шасі, яке робить обприскувач одним з найлегших навісних обприскувачів на ринку.

Обприскувач оснащений 1 300-літровим резервуаром і доступний зі сталевими (MTS2) або алюмінієвими (MTA2, MTA3, MEA2, MEA3) штангами розміром від 14 до 24 метрів. Всі вони оснащені системою підвіски Optilift від Kuhn.

У новій моделі доступні на вибір два набори елементів управління: ручна система Manuset або електронна система Diluset+, при цьому в обох варіантах використовується нова 42-літрова система змішування хімікатів Optifiller, яка робить хімічну обробку більш безпечною і легкою.Радимо почитати