Новини

Російський студент розробив проект мобільної майстерні для сільгосптехніки

19 Липня 2017 101

Проект мобільної майстерні для сільгосптехніки
Проект мобільної майстерні для сільгосптехніки
agbz.ru

Сільгосптехніка часто потребує ремонту і це завжди б'є по кишені фермера. Рішення проблеми знайшов студент інженерного факультету УрГА Андрій Зенков, який, взявши за основу КамАЗ, створив проект мобільної майстерні для сільгосптехніки. Про це повідомляє agbz.ru.

Студент працював над своїм задумом півроку. Ідея прийшла до нього після довгих спостережень за практичною роботою техніки в полі. Молодий аграрій підрахував, що годину в полі без одного трактора обходиться сільгоспвиробнику в тисячу рублів, отже, в рік ці втрати становлять близько 800 тисяч рублів. Зараз при поломці трактора в полі, його буксирують важкою технікою і везуть в сервіс.

За задумом студента, сервіс сам виїде в поле, тоді фермер не зазнає збитків. Студент склав докладний проект свого винаходу, де вказав всі необхідні для роботи елементи: електроустановка, пневматичні лещата, шафа для інструменту, паливно-роздавальна колонка з маслом. Студент впевнений, що навіть зварювальні роботи можна проводити прямо в полі.

Важливий момент майстерня на колесах пройде по будь-якому бездоріжжю, адже основа винаходу — КамАЗ. Подумав юний аграрій і про бригаду робітників, для них в пересувної майстерні будуть створені комфортні умови, і мерзнути не доведеться. 

Проект пересувного сервісу для студента став випускний роботою в УрГА, де молодий інженер отримав червоний диплом. Поки майстерня існує тільки на папері, але його винахід вже викликає інтерес підприємств.Радимо почитати