Новини

ПТЗ вперше презентує 390-сильний трактор К-744Р3 на гусеничному ходу

19 Липня 2017 128

Перший 390-сильний гусеничний трактор К-744Р3 від ПТЗ
Перший 390-сильний гусеничний трактор К-744Р3 від ПТЗ
agbz.ru

Петербурзький тракторний завод (ПТЗ), який входить в Асоціацію «Росспецмаш», в липні на Всеросійському дні поля в Казані вперше представить ринку трактор К-744Р3 потужністю 390 к.с. на гусеничному ходу. Про це повідомляє agbz.ru.

Даний трактор дозволить працювати на слабких ґрунтах і раніше починати посівну. На гусеничному тракторові К-744Р3 встановлена ​​сучасна система паралельного водіння Trimble, яка полегшує управління трактором та встановлена на більшості закордонних аналогах.

На виставці також буде представлена ​​оновлена ​​лінійка продукції сільськогосподарського машинобудування від ПТЗ трактори Кіровець К-744. Техніка буде агрегатуватися з ґрунтообробними знаряддями торгових марок «Алмаз», «Русич», посівним комплексом «Агромастер».

На всіх модифікаціях тракторів Кіровець, представлених на виставці, буде встановлена ​​автоматизована коробка передач «Командпост», яка була впроваджена в 2016 році.

Щоб полегшити працю механізатора і сервісного інженера дизайнери, конструктори і технологи заводу внесли за останні 2 роки більше 300 змін в конструкцію трактора.

Нагадаємо, що 12 липня на Кіровському заводі сталася масштабна пожежа.Радимо почитати