Новини

ПриватБанк запустив програму компенсації 20% вартості вітчизняної сільгосптехніки

19 Липня 2017 99

Вітчизняний зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior від Херсонського машинобудівного заводу
Вітчизняний зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior від Херсонського машинобудівного заводу
traktorist.ua

ПриватБанк запустив програму придбання вітчизняної сільськогосподарської техніки та обладнання з компенсацією 20%.

Про це повідомляє прес-служба банку.

В повідомленні йдеться, що ПриватБанк став уповноваженим банком державної програми компенсації, через який повинна проводитися оплата техніки та обладнання. Наразі перші клієнти вже подали повний пакет документів на участь у програмі.

«Ми бачимо великий інтерес серед наших клієнтів до програми. Всі, хто хочуть взяти участь у новій програмі, зможуть легко і швидко подати документи в будь-якому відділенні банку. Зручність полягає в тому, що ми присутні навіть в невеликих містах і селах, а значить, аграрій зможе взяти участь в програмі часткової компенсації без відриву від роботи, яка зараз в самому розпалі»,  зазначив керівник напряму МСБ ПриватБанку Сергій Клюєв.

З більш детальною інформацією про програму та перелік документів можна ознайомитися на сайті банку, де також можна подати заявку на отримання компенсації.

Нагадаємо, в березні 2017 року стартувала програма часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки і обладнання вітчизняного виробництва, ініційована Мінагрополітики.

На початку липня державою на неї виділено 550 млн грн. Компенсація становить 20% вартості. Згідно з Постановою КМУ № 130, участь в програмі можуть взяти всі агропідприємства, які придбали техніку і обладнання з 16 березня 2017 року.

За інформацією Мінагрополітики перші виплати заплановані на 4 квартал 2017 року.Радимо почитати