Новини

Лозівські машини підбили перші підсумки демо-туру

19 Липня 2017 118

Борона-лущильник «Дукат-8» в агрегатуванні із трактором Fendt
Борона-лущильник «Дукат-8» в агрегатуванні із трактором Fendt
lozovamachinery.com

Український виробник сільгосптехінки «Лозівські машини» 7 та 12 липня провів перші демо-покази своєї техніки для сумських підрозділів агропромислового холдингу України ПАТ «Миронівський хлібопродукт» (МХП). Про це повідомляє прес-служба компанії.

7 липня «Лозівські машини» представили в роботі свою новинку ротаційну борону «Динар» шириною захвату 6,4 м, демонстрація проходила на полях агрохолдингу в с. Пустовійтівка і здійснювалася по міжряддю кукурудзяного поля.

Демо-тур сільгосптехніки від Лозівських машин» на полях ПАТ «Миронівский хлібопродукт»

12 липня «Лозівські машини» продемонстрували в роботі енергоефективну дискову борону-лущильник «Дукат-8». Агрегат шириною захвату 8,25 м успішно впорався з лущенням стерні на глибину 8 і 12 см на полях після збирання гороху. Інженери агропромхолдингу зацікавилися дискатором та залишили його для додаткових випробувань.

Крім того, для керівників різних підрозділів ПАТ «МХП» і фермерів з Сумської області інженер із застосування сільгосптехніки Сергій Булов провів семінар-презентацію всієї лінійки ґрунтообробної та посівної агротехніки «Лозівських машин».

Оцінити роботу продукції «Лозівські машини» сьогодні може кожен аграрій, замовивши безкоштовний демонстраційний показ техніки. 

Нагадаємо, раніше повідомлялось, Лозівські машини проводять демо-тур на Півдні України.Радимо почитати