Новини

Claas оновив барабанні косарки серії Corto

19 Липня 2017 104

Передньонавісна барабанна косарка Claas серії Corto
Передньонавісна барабанна косарка Claas серії Corto
agroinfo.com

Інженери компанії Claas попрацювали над оновленнями барабанних косарок серії Corto. Передньонавісна модель Corto 310F має робочу ширину 3,05 м, та була продемонстрована в поєднанні із самозавантажувальним візком.

Про це повідомляє agroinfo.com.

У оновлених моделях поліпшені характеристики копіювання рельєфу завдяки боковому і подовжньому переміщенню. Існує також можливість додавання гідравлічної підвіски Active Float, яка деякий час використовувалася на косарках серії Disco.


Інші ключові зміни включають в себе спрощене налаштування валка і встановлення додаткових валкових дисків, де є необхідність в отриманні дуже вузького ряду. І, нарешті, гумовий амортизатор зменшує пошкодження при зіткненні з перешкодою. Як і інші моделі Corto, кожен барабан має три швидкорізальних ножа.


Задньонавісна модель, яка зазнала оновлення, називається Corto 3200 Contour. Аналогічно Corto 310F, її робоча ширина становить 3,05 м і складається вона з двох маленьких і двох великих барабанів. Назва Contour (Контур) відображає наявність центрального шарніра, використовуваного на моделях Disco, для кращого копіювання ґрунтового рельєфу.

Також вона оснащена гідравлічною підвіскою, завдяки якій при зіткненні з твердою перешкодою вона може відхилятися назад і вгору. Для транспортування косарка складається вертикально по центру. Гідравлічні роз'єми Kenfixx з колірним кодуванням полегшують підключення.


Для «полегшеного використання» з'явилася також перероблена версія 5,2-метрової чотирьохроторної ворушарки Volto 55, яку оснастили кутовими наконечниками Claas Max Spread з більш важких вантажних машин, а також посиленою рамою.Радимо почитати