Новини

Херсонмаш вперше презентував новий вітчизняний комбайн Skif 280 Superior

18 Липня 2017 370

Новий вітчизняний зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior
Новий вітчизняний зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior
traktorist.ua

Херсонський машинобудівний завод вперше презентував новий вітчизняний зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior. Презентація новинки відбулася 14 липня 2017 р. у м. Гола Пристань Херсонської області на урочистому відкритті нового перевантажувального терміналу компанії «НІБУЛОН».

Про особливості комбайна дізнавався журналіст Traktorist.ua.

Зернозбиральний комбайн оснащений економічним 6-ти циліндровим двигуном AGCO Sisu Power максимальною потужністю 276 к.с., що в поєднанні з паливним баком на 450 літрів, дозволяє комбайну працювати без дозаправки до 12 год з пропускною здатністю — 12 кг/с. Завдяки технології SCR, комбайн економить паливо до 10%.

Новий вітчизняний зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior

Skif 280 Superior обладнаний триступінчастою КПП з гідростатичною трансмісією, яка дозволяє рухатись комбайну з максимальною транспортною швидкістю до 25 км/год.

На комбайні встановлена жатка робочою шириною 6,3 м., та комбайн обладнаний 8-бичевим барабаном обмолоту діаметром 0,5 м і шириною 1,34 м з системою попереднього обмолоту Twin Separation. Загальна площа сепарації становить 4,50 кв. м. 

Завдяки збільшеному зерновому бункеру об'ємом 8,1 м3, збільшується час між розвантаженням. Комбайн підходить як і для середніх так і для великих господарств.

Зернозбиральний комбайн Skif 280 Superior

Після урочистого відкриття терміналу генеральний директор компанії «НІБУЛОН» Олексій Вадатурський провів екскурсію до комбайна Skif 280 Superior.

Комерційний директор Херсонського машинобудівного заводу Сергій Чокас висловив сподівання:

«Ми надіємося, що вітчизняні та європейські інвестори, оцінивши високий рівень нашої продукції інвестують кошти в наше підприємство, а сільгоспвиробники зацікавляться нашою вигідною пропозицією, що вплине на збільшення попиту. Все разом сприятиме розвитку нашого херсонського підприємства».

За словами виробника, Skif 280 Superior локалізований більше ніж на 60%, а це означає, що він бере участь в державній програмі компенсації 20% вартості вітчизняної сільгосптехніки.

Придбати комбайн вже можна на нашому сайті.Радимо почитати