Новини

Claas добавив нову опцію CIS+ для лінійки тракторів Axion 800 та Arion 600/500

18 Липня 2017 88

В середині кабіни трактора Claas
В середині кабіни трактора Claas
wnif.co.uk

Компанія Claas доповнила вже перевірену систему CIS (інформаційну систему Claas) та нову систему Cebis новим додатковим пакетом, який доступний на моделях лінійок Axion 800 та Arion 600/ 500. Нова опція CIS+ підійде тим клієнтам, які бажають ще більшого комфорту з електронними золотниковими клапанами і які не потребують технологій, які пропонує нова Cebis.

Про це повідомляє wnif.co.uk.

Нова система CIS+ має простий дизайн та зручна у використанні, має багато нових зручних функцій. Серед них, зокрема, функція DriveStick для керування трансмісією CMatic або HexaShift, чотирьохпозиційний важіль управління ElectroPilot зі зміною напрямку, а також інтегрований 7-дюймовий кольоровий дисплей CIS для перегляду та налаштування всіх основних функцій машини.

З системою CIS+ перевірена безступінчаста трансмісія Cmatic тепер вперше доступна без операційної системи Cebis. При використанні CIS+ трансмісія Cmatic керується за допомогою оновленого DriveStick у підлокітнику, який має пропорційний контроль прискорення та гальмування.

При виборі режиму педалі прискорення за допомогою DriveStick можна вручну збільшувати або зменшувати гальмівний ефект двигуна. На DriveStick також доступна кнопка круїз-контролю. При натисканні цієї кнопки можна зберегти поточну швидкість.

Трансмісія HexaShift з новою функцією Smart Stop та круїз-контролем також доступна з системою CIS+.

Крім того, CIS+ має новий ергономічний чотирьохпозиційний важіль управління ElectroPilot, який має високий рівень зручності, особливо при роботі з фронтальним навантажувачем або при комбінованих операціях.

Керування гідравлічними функціями здійснюється, як і раніше, за допомогою чотирьохпозиційного важеля управління, а передній чи задній хід можна обрати за допомогою кнопки. Це означає, що водій може, наприклад, здійснювати всі операції з фронтальним навантажувачем чи навісними волокушами, використовуючи всього один важіль.

До пакету обладнання CIS+ входить 7-дюймовий кольоровий дисплей CIS, вбудований у передню стійку кузова. Цей дисплей дозволяє оператору слідкувати за всіма основними функціями трактора та машини, як, наприклад, трансмісія, управління поворотною смугою та електронні золотникові клапани.

Як і у версії CIS, в CIS+ усі функції можна контролювати та налаштовувати за допомогою перемикача та кнопки ESC на інформаційній панелі.

Також система CIS+ має багато перевірених функцій з більш ранньої системи Cebis. Наприклад, швидкість потоку та регулювання по часу для окремих золотникових клапанів. Також з системою управління поворотною смугою CSM можна записати до чотирьох послідовностей. Загалом доступно до шести золотникових клапанів з електронним приводом.

Водій також може напряму керувати кількома машинами ISOBUS за допомогою інтерфейсів та функціональних кнопок ISOBUS, які є частиною стандартного обладнання CIS+. Функціональні кнопки можна легко налаштувати на потрібну функцію.

Система рульового керування Claas GPS і телематична система Claas Telematics також доступні для системи CIS+ у всіх конфігураціях.

Система CIS+ буде доступна на всіх моделях серій Axion 800 та  Arion 600 і 500 з початку виробництва.Радимо почитати