Новини

Lemken оновив лінійку причіпних обприскувачів Primus та Albatros

18 Липня 2017 151

Оновлений причіпний обприскувач Lemken Primus
Оновлений причіпний обприскувач Lemken Primus
profi.com

Німецька компанія Lemken оновила лінійку причіпних обприскувачів Primus та Albatros. Про це повідомляє profi.com.

Обприскувачі Primus та Albatros мають оновлений дизайн, LED-освітлення і таку ж кольорову схему, як інші обприскувачі компанії.

Менша модель базової комплектації Primus була повністю перероблена як зовні, так і всередині, має більш ергономічне розміщення елементів управління, а всі основні з'єднання централізовано інтегровані під захисними кришками.

Оновлений причіпний обприскувач Lemken Albatros

Також агрегати мають новий графічний користувацький інтерфейс на терміналі CCI-50, а для клієнтів, які бажають використовувати додатки CCI, ресивер DGPS можна модернізувати наприклад, для автоматичного керування шириною секцій або систем паралельного водіння.

Моделі Primus та Albatros 12-ї серії у стандартній комплектації мають стандарт ISOBUS і можуть працювати з будь-яким сумісним терміналом. Як і Albatros, базова версія Primus тепер поставляється з лінією рециркуляції. Завдяки цьому, як тільки вмикається обприскувач, рівномірний потік рідини миттєво стає доступний по всій ширині штанги.

Обприскувачі Primus 10 та 12 мають бункери ємністю 2400-4400 л, а ширина штанги становить 15-30 м. Ємність бункерів на обприскувачах Albatros 10 та 12 становить 4000-6200 л, а ширина штанги сягає 15-39 м. Ємність бункера для чистої води була збільшена до 320 л.

Оновлення причіпного обприскувача LemkenРадимо почитати