Новини

Під час жнив один за одним горять зернозбиральні комбайни

18 Липня 2017 133

Ліквідація загоряння зернозбирального комбайна СК-5 «Нива»
Ліквідація загоряння зернозбирального комбайна СК-5 «Нива»
cherkasy24.info

ГУ ДСНС України повідомляє про численні випадки займання зернозбиральної техніки. Лише за останній тиждень, щонайменше у трьох областях України горіли зернозбиральні комбайни. Про це повідомляє 
Superagronom.com.

11 липня у Первомайському районі, Миколаївської області під час збирання урожаю загорівся зернозбиральний комбайн «Дон-1500», про причини займання поки що не повідомляють. Завдяки оперативній роботі 23 пожежно-рятувальної бригади, займання було ліквідовано. Пожежники повідомило, що існувала загроза загорання 4 га посівів пшениці.

14 липня пожежу комбайна ліквідовували у Кодимському районі Одеської області. Загорання сталося внаслідок короткого замикання у моторному відсіку машини. Пожежа була ліквідована силами оперативної бригади ГУ ДСНС області.

15 липня у Бериславському районі Херсонської області загорівся зернозбиральний комбайн «Дон-1500», за годину часу займання було ліквідовано, постраждалих немає, як повідомляють пожежники, найбільше постраждав моторний відсік комбайну.

Нагадаємо, нещодавно пожежа у Херсонській області знищила 4 га пшениці. Загроза загорання посівів спричинена не тільки посушливими погодними умовами, але й напруженою роботою зернозбиральної техніки, яка не завжди витримує цілодобового навантаження. Як наслідок виникають загорання зернозбиральних машин. 

Генеральне управління ДСНС України повідомляє, що на час жнив в усіх областях України посилений контроль за пожежним станом на полях.Радимо почитати