Новини

ХАРП представить нову лінійку корпусних підшипників U-типу

17 Липня 2017 84

Нові корпусні підшипники U-типу від ХАРП
Нові корпусні підшипники U-типу від ХАРП
upec.ua

Харківський підшипниковий завод (ХАРП) 28 липня 2017 року візьме участь в традиційному Дні поля «Лозівські машини-2017», який пройде в смт. Краснопавлівка (Лозівський р-н, Харківська обл.).

Про це повідомляє прес-служба компанії.

В рамках Дня поля «Лозівські машини-2017» представники ХАРП проведуть презентацію нової лінійки підшипникової продукції корпусних підшипників U-типу аналогів YAR, YET, YEL і лінійки корпусних вузлів на базі даних підшипників.

Крім нових продуктів, ХАРП представить і традиційні лінійки підшипникової продукції кулькові радіальні однорядні підшипники HARP AGRO ( «мільйонники»), а також підшипники HARP AGRO з ущільненням підвищеної герметичності X-SHIELD.

Також відвідувачі заходу зможуть ознайомитися з лінійкою маточинних підшипникових вузлів HARP AGRO UNIT, які мають трирівневий захист від забруднень і забезпечують ефективну роботу дискаторів, сівалок, комбайнів і інших видів вітчизняної та імпортної грунтообробної, посівної і збиральної техніки.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що найбільший прибалтійський дилер підписав ексклюзивний контракт з ХАРП.Радимо почитати