Новини

Lemken продемонстрував стерньовий культиватор Kristall 9/600 КА на Міжнародних днях поля

17 Липня 2017 145

Cтерньовий культиватор Kristall 9/600 КА в агрегатуванні з трактором Case IH
Cтерньовий культиватор Kristall 9/600 КА в агрегатуванні з трактором Case IH
traktorist.ua

Компанія Lemken продемонструвала в роботі культиватор Kristall 9/600 КА на Міжнародних днях поля, що відбулись в смт. Дослідницьке на Київщині. Про це повідомляє журналіст Traktorist.ua

Завдяки дворядній конструкції Kristall 9/600 КА краще витримує задану глибину обробітку порівняно з багаторядними моделями.

Лапи TriMix шириною 47 см інтенсивно перемішують ґрунт завдяки загнутими направляючим пластинам і стрільчатій односторонній конструкції.

Завдяки помірним вимогам до вантажопідйомності навіски, 6-метрові моделі можуть використовувати стандартну триточкову навіску.

«Важливою перевагою нашого культиватора є низька вартість експлуатації порівняно з класичним дисковим культиватором. Адже замінити комплект з 36 дисків коштує близько € 10 000, тоді як заміна 17 лап культиватора Kristall коштує близько € 3 000. Крім того, встановлюючи різні комплекти лап, можна виконувати як стерньовий обробіток, так і глибоке розпушування», — прокоментував фахівець з підтримки продажів Олександр Киянець.

Комбінований причіпний пристрій дозволяє використовувати культиватор разом з пневматичною сівалкою Solitair.

Cтерньовий культиватор Kristall 9/600 КА продемонстрований на Міжнародних днях поля

Для роботи на легких ґрунтах Kristall 9/600 КА може оснащуватись лапами DuoMix, які на відміну від лап TriMix оснащені прямими крилами.

«Особливістю культиватора є система швидкої заміни лап без використання інструментів, яка йде в базовій комплектації», — додав Олександр Киянець.

Для роботи 6-метрового варіанту Kristall 9/600 КА потрібен трактор потужністю від 180 к.с. до 270 к.с.Радимо почитати