Новини

В Петербурзі сталася масштабна пожежа на Кіровському заводі

17 Липня 2017 171

Пожежа на Кіровському тракторному заводі у Перебурзі
Пожежа на Кіровському тракторному заводі у Перебурзі
interfax.ru

У Петербурзі 12 липня на території «Кіровського тракторного заводу» сталася масштабна пожежа, якій в 11.55 було присвоєно третій ранг складності з п'яти існуючих. В гасінні пожежі були задіяні 115 рятувальників і 25 одиниць техніки, а також вертольоти Ка-32 та Мі-8. Про це повідомляє fontanka.ru.

Пожежа на заводі спалахнула близько полудня і незабаром поширилася на всю будівлю. Горів 225 виробничий цех площею 1000 кв. м. у якому виготовляли коробки передач для тракторів «Кіровець», а також з заготовок виточували шестерні та вали.

Робітники з палаючого цеху були евакуйовані, потерпілих немає, відзначили в прес-службі заводу.

Пожар на Кіровському заводі у Перебурзі

На даний момент пожежа локалізована. Суму збитку на заводі поки не оцінювали, але частину обладнання, можливо, доведеться переводити на нові площі. За словами представників заводу, пожежа ніяк не вплине на виробничу діяльність підприємства.

Нагадаємо, що «Кіровський завод» один з найбільших російських промислових холдингів машинобудівного профілю. Виробничі та інфраструктурні об'єкти холдингу розташовані в Санкт-Петербурзі на ділянці площею понад 180 гектарів, в Ленінградській області і на півдні Росії. На заводі працює більше шести тисяч співробітників.Радимо почитати