Новини

Michelin провела випробування шосейних шин для тракторів

14 Липня 2017 63

Трактор John Deere 6250R з напівпричепом Joskin, взутий в шини Michelin
Трактор John Deere 6250R з напівпричепом Joskin, взутий в шини Michelin
agriland.ie

Компанія Michelin провела чемпіонат з економічної їзди для 300-сильних тракторів John Deere з причепами Joskin масою 32,5 тонни, оснащених новітніми шосейними шинами RoadBib. Про це повідомляє terre-net.fr.

Чемпіонат Європи з водіння тракторів був організований спільно Michelin та John Deere. Шістнадцять команд виступали на тракторах John Deere 6250R, оснащених новими джойстиками CommandPro та взутих в спеціальні шосейні шини Michelin RoadBib.

Учасники повинні були показати тактику, економічність та швидкість руху в складних умовах випробувального центру Michelin в м. Ладу, Франція. Маршрут з 18 спецділянок довжиною 43 км треба було пройти з максимальною швидкістю та з найменшими витратами палива. В процесі гонки трактори з 32,5-тонними причепами розвивали швидкість до 40 км/год.

Раніше ми писали, що шини RoadBib є спеціальною розробкою для важкої техніки, що більшу частину часу рухається по твердому покриттю. Вони відрізняються особливим малюнком протектора, схожим на протектор легкових автомобілів.Радимо почитати