Новини

АБА Астра проводить конкурс до 20-річчя компанії

14 Липня 2017 114

АБА Астра оголошує конкурс на ювілейний логотип
АБА Астра оголошує конкурс на ювілейний логотип
astra-group.com.ua

Компанія АБА «Астра» наступного року святкує своє 20-річчя. З цієї нагоди проводиться конкурс на ювілейний логотип «20 років успіху» з цінними призами для переможців. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Модифікований логотип повинен відображати  багаторічний досвід компанії, якій вже 20 років. Ювілейний логотип повинен поєднуватись з вже існуючим логотипом. Проекти учасників приймаються у вигляді малюнка від руки або на комп’ютері.

Переможець отримає макет трактора Fendt 936. Другий призер — фірмову куртку з логотипом «Астра». За третє місце нагородою буде фірмова футболка і кепка з логотипом «Астра»

Кращий логотип буде визначено за кількістю лайків на сторінці в Facebook і який журі визначить найкращим.

Які умови участі?

До 31 серпня 2017 року надсилайте свої роботи від руки або на комп'ютері на адресу astra_mg@ukr.net з теомю «Ювілейний логотип». Кількість робіт від одного автора не обмежується. Беручи участь в Конкурсі, ви тим самим даєте згоду на обробку ваших персональних даних з метою проведення Конкурсу та публікації результатів Конкурсу.

Взявши участь в Конкурсі, ви тим самим підтверджуєте вашу згоду на передачу виключних прав АБА «Астра» на створений логотип в повному обсязі. Компанія АБА «Астра» має право змінювати і використовувати отриманий логотип на свій розсуд.

З 1 по 15 вересня 2017 року буде проходити голосування в Facebook.

До 21 вересня на сторінці в Facebook будуть оголошені переможці.Радимо почитати